– Menjünk el valahova enni!
– Jó, de akkor ne a városba.
Végül közel egy órát utaztunk, hogy vasárnapi ebédünket elkölthessük. Nem bántuk meg. A Sári Csárda kiváló hely (pedig nem szeretem annyira a tradicionális/falusi berendezést). Az ételek finomak voltak, és az idő is szép volt egy rövidke sétához. Láttunk kacsát, hattyút és kecskét is a közelben. Az udvaron pedig virágzott a levendula, ami nagyon jól mutatott a zöld gyep előtt.